Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna môžete získať ešte tu na stránkach v obľúbenej kategórii... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Ralph
Značka: Globo
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a veľmi žiadaný kus Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna môžete získať ešte tu na stránkach v obľúbenej kategórii...

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna môžete získať ešte tu na stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete nájsť ďalšie produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu! Táto značka Globo má prémiový sortiment Presvedčte sa! U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke viac výrobkov od výrobcu Globo. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Závesné svietidlo LED Ralph v čiernej farbe s tromi svetelnými kruhmi Závesné svietidlo LED Ralph je dokonalým spoločníkom pre módne osvetlenie interiéru. Jeho tienidlo je vyrobené zo železa a plastu a pozostáva z troch svetelných kruhov rôznych veľkostí, ktoré sú namontované na sebe. Moderný dizajn svietidla vhodne dopĺňa jeho jednoduchá čierna farba. Závesné svietidlo LED Ralph možno plynule stmievať pomocou každodenného nástenného vypínača a má praktickú pamäťovú funkciu, pomocou ktorej možno pri ďalšom zapnutí svietidla vyvolať predtým použité nastavenie. Ak teda hľadáte moderné a pútavé závesné svietidlo, ktoré má aj funkčné vlastnosti, Ralph vás nesklame.

Tento akčný produkt Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna od kvalitného výrobcu Globo dostanete u nás za outletovú cenu! Teraz získate od 159,90 EUR.