Závesná lampa Vibrant Ø 12 cm červená

Závesná lampa Vibrujúca v tvare zvončeka Malá prívesná lampa Vibrant presvedčí svojím tvarom zvončeka alebo slzy a lesklou farbou. Hliníkové... viac informácií »
Závesná lampa Vibrant Ø
Závesná lampa Vibrujúca v tvare zvončeka Malá prívesná lampa Vibrant presvedčí svojím tvarom zvončeka alebo slzy a lesklou farbou. Hliníkové...

Závesná lampa Vibrujúca v tvare zvončeka Malá prívesná lampa Vibrant presvedčí svojím tvarom zvončeka alebo slzy a lesklou farbou. Hliníkové tienidlo na lampu je zvonka zafarbené a má krásny lesk. Vnútro je natreté bielou farbou, aby sa svetlo zo žiarovky E14 perfektne odrážalo a tým zosilňovalo žiaru. Ako malé závesné svietidlo je Vibrant ideálne na cielené osvetlenie stolov alebo pultov. Štýlové závesné svietidlo navodzuje príjemnú atmosféru aj ako doplnkové svetlo, napríklad nad komodu alebo malý príručný stolík.
Výnimočný a žiadaný tovar Závesná lampa Vibrant Ø máte možnosť zaobstarať ešte tu na stránkach zaradený v kategórii vnútorné osvetlenie! Pripravili sme ostatné produkty z tejto sekcie vo výhodnej akcii!

Exkluzívny tovar Závesná lampa Vibrant Ø 12 cm červená od popredného výrobcu Searchlight môžete zaobstarať na našich stránkach za outletovú cenu! Momentálne v akcii za 75 EUR.