Závesná lampa Rope dekoratívne lano 1-plameňová

Rope – závesná lampa s dekoratívnym lanovým závesom a jedným svetelným zdrojom Závesný systém tejto otočnej lampy Rope, ktorá pozostáva iba z... viac informácií »
Závesná lampa Rope dekoratívne
Rope – závesná lampa s dekoratívnym lanovým závesom a jedným svetelným zdrojom Závesný systém tejto otočnej lampy Rope, ktorá pozostáva iba z...

Rope – závesná lampa s dekoratívnym lanovým závesom a jedným svetelným zdrojom Závesný systém tejto otočnej lampy Rope, ktorá pozostáva iba z konzoly a objímky, je tvorený hrubým točeným lanom, ktoré je raz previazané v strede. Konzola a kovová objímka s antickou mosadznou úpravou boli zvolené vhodne k lanu, takže lampa má rustikálno – vidiecky charakter. Do objímky E27 je možné použiť akýkoľvek typ žiarovky E27, pričom rustikálny vzhľad dosiahnete najlepšie použitím jantárovo tónovanej žiarovky v guľatom alebo rustikálnom tvare s viditeľnými optickými vláknami.
Žiadaný produkt Závesná lampa Rope dekoratívne ide kúpiť v pohode tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Teraz kúpite skvelé výrobky z tejto známej sekcie jednoducho online! Naša ponuka je široká, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Trio Lighting. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Trio Lighting má v stále ponuke prvotriedny sortiment

Veľa podarený výrobok Závesná lampa Rope dekoratívne lano 1-plameňová od značky s dobrým menom Trio Lighting je možné ľahko získať zrovna za výhodnú cenu! Lacno za cenu 30 EUR.