Závesná lampa Madis s tromi guľovými tienidlami

Tento skvelý produkt Závesná lampa Madis s tromi guľovými tienidlami dostanete ľahko tu u nás zaradený v sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete... viac informácií »
Závesná lampa Madis s tromi guľovými
Značka: Orion
130 EUR170 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Tento skvelý produkt Závesná lampa Madis s tromi guľovými tienidlami dostanete ľahko tu u nás zaradený v sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete...

Tento skvelý produkt Závesná lampa Madis s tromi guľovými tienidlami dostanete ľahko tu u nás zaradený v sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete nájsť akčné výrobky z tejto sekcie za super cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov Orion vám poskytuje top tovar. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky viac tovaru od značky Orion. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Závesná lampa Madis s tromi plameňmi so sklenenými guličkami Na závesnej lampe Madis je pozoruhodný moderný dizajn a spôsob pripevnenia k stropu. Táto lampa je pripevnená k stropu na 2 miestach. Pre neobvyklý dizajn svietidla je charakteristický podlhovastý rúrkový prvok, na ktorom sú 3 sférické sklenené tienidlá. Gule sú matne biele a pôsobia ako difuzéry pre unikajúce svetlo. Lampa môže byť vybavená tromi žiarovkami E14 s maximálnym výkonom každej z nich 40 W.

Výnimočný tovar Závesná lampa Madis s tromi guľovými tienidlami od obľúbeného výrobcu Orion pohodlne zaobstaráte u nás právě skutočne lacno. Výhodne za 130 EUR.