Závesná lampa Geometric Cage chróm

Chrómovaná závesná lampa Geometric Cage Vo forme vyrobenej z nespočetného množstva kovových výstuh s chrómovým povrchom tienidlo na lampu prívesnej... viac informácií »
Závesná lampa Geometric Cage
Značka: Searchlight
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chrómovaná závesná lampa Geometric Cage Vo forme vyrobenej z nespočetného množstva kovových výstuh s chrómovým povrchom tienidlo na lampu prívesnej...

Chrómovaná závesná lampa Geometric Cage Vo forme vyrobenej z nespočetného množstva kovových výstuh s chrómovým povrchom tienidlo na lampu prívesnej žiarovky vyzerá Geometric Cage ako brúsený diamant. Závesná lampa úžasne dotvára moderný byt a stáva sa žiarivým zdrojom svetla nad stolom v jedálni alebo v mnohých ďalších priestoroch bytu. Ak ich vybavíte čírym svetelným zdrojom LED vo vláknovej optike, dosiahnete nielen skvelý vzhľad, ale aj záruku súčasného a energeticky efektívneho osvetlenia. Na rozdiel od uzavretých tienidiel nezasahuje otvorený dizajn tienidla žiadne svetlo, takže závesná lampa Geometric Cage poskytuje všeobecné osvetlenie miestnosti vo všetkých smeroch. Najpredávanejší produkt Závesná lampa Geometric Cage nájdete teraz tu na webe v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu.

Zaujímavý tovar Závesná lampa Geometric Cage chróm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Searchlight môžete nájsť práve vo výpredajové akciu. K dispozícii teraz v predaji za 99,90 EUR.