Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/šampanské

Corpa Iris S Volare - dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou... viac informácií »
Závesná lampa Corpa+Iris S Volare
Značka: Molto Luce
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Corpa Iris S Volare - dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou...

Corpa Iris S Volare – dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou 2-fázového koľajnicového systému Volare. Závesné svietidlo je vybavené adaptérom na montáž do koľajnice a tvorí harmonický koncept osvetlenia najmä v kombinácii s inými vzorkami. Môže sa používať v súkromných aj komerčných priestoroch, napríklad nad stolmi a pultmi. Štíhle telo z hliníka je čierne, rovnako ako kábel. Okrem toho je tu cibuľovité tienidlo z fúkaného skla, ktoré má atraktívny odtieň. Svetlo vychádza priamo nadol a dekoratívne sa láme a odráža vďaka povahe skla.
Tento najpredávanejší výrobok možno kúpiť pohodlne tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii koľajnicové svetelné systémy. Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto rubriky za internetové ceny. Táto značka Molto Luce môže ponúknuť top výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob.

V zľave tento produkt Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/šampanské od poprednej značky Molto Luce jednoducho získate tu a teraz za parádnu cenu! Vo skvelej akcii za 229,90 EUR.