Závesná lampa Bijou krištáľ sklenené tienidlo Ø 44

Závesná lampa Bijou - krištáľový pútač očí s vysokou dekoratívnou hodnotou Závesná lampa Bijou sa prezentuje veľmi elegantne moderným spôsobom,... viac informácií »
Závesná lampa Bijou krištáľ sklenené
Závesná lampa Bijou - krištáľový pútač očí s vysokou dekoratívnou hodnotou Závesná lampa Bijou sa prezentuje veľmi elegantne moderným spôsobom,...

Závesná lampa Bijou – krištáľový pútač očí s vysokou dekoratívnou hodnotou Závesná lampa Bijou sa prezentuje veľmi elegantne moderným spôsobom, ktorý je vhodný pre mnoho svetelných úloh so svojim svetlom, ktoré svieti smerom hore, dole, ako aj všade okolo. Či už ako základné osvetlenie v obývacej izbe alebo ako zdroj svetla nad jedálenským stolom, Bijou vytvára na každom mieste veľmi atmosférickú náladu osvetlenia. Svetlo je pôsobivo lámané v rôzne veľkých kryštáloch tienidla orámovaných pochrómovaným kovom. – stmievateľné (externé) – Odpruženie sa môže počas montáže skrátiť Veľmi žiadaný výrobok máte možnosť nakúpiť tiež na stránkach v obľúbenej kategórii vnútorné osvetlenie. Teraz si môžete zaobstarať unikátne kúsky z tejto populárnej kategórie v akcii! Slávna značka Searchlight pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúci tovar.

Kvalitný výrobok Závesná lampa Bijou krištáľ sklenené tienidlo Ø 44 od spoločnosti s výborným menom Searchlight je možné nakúpiť tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu! V akcii za cenu 540 EUR.