Závesná lampa American Diner, 1-plameňová mosadz

Jednoduchá elegancia - prívesok zo skla American Diner Táto špeciálna závesná lampa je ideálna pre štýlový jedálenský kút. Jej štýl pripomína... viac informácií »
Závesná lampa American Diner
Jednoduchá elegancia - prívesok zo skla American Diner Táto špeciálna závesná lampa je ideálna pre štýlový jedálenský kút. Jej štýl pripomína...

Jednoduchá elegancia – prívesok zo skla American Diner Táto špeciálna závesná lampa je ideálna pre štýlový jedálenský kút. Jej štýl pripomína éru klasického amerického večere, čo pripomína aj jej názov. Sklenené tienidlo z kanelovaného skla je pekne doplnené príveskom American Diner a zaoblené kovovými prvkami v antickej mosadznej úprave. Oba komponenty sú dômyselne spojené a tvoria nádherný súbor, ktorý môže svietiť ako prívesné svetlo, napríklad nad stolmi v jedálenskom kúte. Často vyhľadávaný výrobok Závesná lampa American Diner, 1-plameňová zoženiete teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike vnútorné osvetlenie. Teraz získate ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za výborné peniaze.

Tento zľavnený produkt Závesná lampa American Diner, 1-plameňová mosadz od poprednej značky Searchlight ľahko získate v našej ponuke naozaj lacno! Teraz zaobstaráte len za 80 EUR.