Zaslepenie pre koľajnicu Volare, 1 m, čierna

Slepý kryt pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Tento praktický fiktívny kryt vyrobený z hliníka s dĺžkou 1 m sa používa na uzavretie... viac informácií »
Zaslepenie pre koľajnicu Volare
Značka: Molto Luce
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Slepý kryt pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Tento praktický fiktívny kryt vyrobený z hliníka s dĺžkou 1 m sa používa na uzavretie...

Slepý kryt pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Tento praktický fiktívny kryt vyrobený z hliníka s dĺžkou 1 m sa používa na uzavretie dvojfázového koľajového systému Volare, keď príslušná časť koľaje nie je vybavená adaptérmi. Dodáva sa vrátane šiestich príchytiek na upevnenie na koľajnicu. Tento kvalitný a žiadaný produkt Zaslepenie pre koľajnicu Volare, môžete nakúpiť bezstarostne u nás v známej kategórii koľajnicové svetelné systémy. Mrknite na iné výrobky v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Molto Luce vám poskytuje prvotriedne výrobky Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac! Mrknite tiež na ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Molto Luce. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný produkt Zaslepenie pre koľajnicu Volare, 1 m, čierna od výrobcu s dlhou históriou Molto Luce získate aktuálne na našej webovej stránke za výborné peniaze! Práve teraz za cenu 59,90 EUR.