Zapustené stropné LED svetlo DL6809 okrúhle, nikel

Obľúbený produkt Zapustené stropné LED svetlo DL6809 okrúhle, nikel dostanete pohodlne na našom webe v kategórii vysokonapäťové zapustené... viac informácií »
Zapustené stropné LED svetlo
Značka: Heitronic
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený produkt Zapustené stropné LED svetlo DL6809 okrúhle, nikel dostanete pohodlne na našom webe v kategórii vysokonapäťové zapustené...

Obľúbený produkt Zapustené stropné LED svetlo DL6809 okrúhle, nikel dostanete pohodlne na našom webe v kategórii vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v. Teraz môžete získať ešte iné produkty z našej sekcie za extra cenu! Slávny výrobca Heitronic má kvalitný sortiment. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke však viac skvelého tovaru od výrobcu Heitronic. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Teplé biele stropné reflektory LED DL6809 s uhlom vyžarovania 45 stupňov Všade tam, kde je potrebné príjemné všeobecné osvetlenie, je stropný reflektor LED DL6809 ideálnou voľbou. Svetlo LED diód svieti príjemnou teplou bielou farbou. Vďaka integrovanému systému stmievania sa teplota farieb počas stmievania pomaly mení z 2 800 Kelvinov na 2 000 Kelvinov. Výsledkom je mimoriadne príjemné, rozptýlené svetlo. Hlavu svietidla možno otáčať dookola pomocou pružinového systému. Okrem toho je DL6809 vybavený hlavou svietidla, ktorú možno natočiť o 24 stupňov a z ktorej vyžaruje svetlo smerom nadol s uhlom vyžarovania 45 stupňov bez oslnenia. Vďaka svojmu príťažlivému svetlu je LED vstavané bodové svietidlo ideálnym zdrojom svetla pre všetky interiéry, v ktorých je žiaduce príjemné osvetlenie, ako napríklad kúpeľňa v domácnosti, chodba v dome alebo čakáreň v ordinácii. Viditeľné puzdro je vyrobené z kvalitného hliníka a takmer všade pôsobí veľmi dekoratívne. – Externý predradník a pripojovacia skrinka sú súčasťou dodávky

Tento zľavnený produkt Zapustené stropné LED svetlo DL6809 okrúhle, nikel od spoločnosti Heitronic ide získať u nás právě v bezva akcii! Teraz len za 69,90 EUR.