Vonkajšie závesné svietidlo Mariella

Ozdobné závesné svietidlo Mariella do exteriérov Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a číremu akrylovému sklu je závesné svietidlo Mariella ideálne... viac informácií »
Vonkajšie závesné svietidlo Mariella
Značka: Orion
220 EUR230 EUR Zľava -4%
Overiť dostupnosť »
Ozdobné závesné svietidlo Mariella do exteriérov Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a číremu akrylovému sklu je závesné svietidlo Mariella ideálne...

Ozdobné závesné svietidlo Mariella do exteriérov Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a číremu akrylovému sklu je závesné svietidlo Mariella ideálne na použitie v exteriéri. Hliníková liatina výnimočným spôsobom zdôrazňuje nostalgický šarm tohto svietidla. Svietidlo Mariella vyzerá ako lampáš a dá sa nádherne použiť napríklad ako osvetlenie terasy, kde sa svojím dizajnom postará o vytvorenie pôsobivej atmosféry aj v exteriéri. Dizajnový kus Vonkajšie závesné svietidlo Mariella máte možnosť zohnať taktiež tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike vonkajšie závesné svietidlá. Teraz kúpite ešte ostatné kúsky v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Máme však aj v ponuke ďalší tovar značky Orion. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Orion má v stálej ponuke veľmi kvalitný sortiment Urobte si radosť.

Tento zľavnený produkt Vonkajšie závesné svietidlo Mariella od spoločnosti so skvelým menom Orion jednoducho môžete zohnať v súčasnosti za extra cenu. Práve teraz za 220 EUR.