Vonkajšie nástenné svietidlo Boston, so snímačom

Vonkajšie nástenné svietidlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s praktickým senzorom pohybu Boston je nenápadné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré sa... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo Boston
Značka: Globo
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s praktickým senzorom pohybu Boston je nenápadné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré sa...

Vonkajšie nástenné svietidlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s praktickým senzorom pohybu Boston je nenápadné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré sa ľahko začlení do architektonického štýlu domu. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, a preto má odolný charakter, zatiaľ čo jeho sivá farba príjemne dotvára jeho jednoduchý dizajn. Svietidlo má výrazný dizajn baterky a možno ho vybaviť príslušnou žiarovkou, ktorá sa nachádza za plastovým prvkom opálovej farby a vytvára neoslňujúce osvetlenie. Vonkajšie nástenné svietidlo Boston dokáže dokonale dotvoriť atmosféru vonkajšieho priestoru aj v tme a možno ho kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Okrem toho má praktický snímač pohybu, ktorý ovláda svetlo. Technické údaje snímača: – Uhol detekcie 90 – Rozsah 2-8 m Kvalitný a lacný produkt Vonkajšie nástenné svietidlo Boston, so snímačom môžete nájsť bez ťažkostí tu na stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz získate ešte iné produkty z tejto populárnej kategórie za výpredajovú cenu.

Tento akčný a v zľave tovar Vonkajšie nástenné svietidlo Boston, so snímačom od tejto skvelej značky Globo ľahko môžete zaobstarať online za primerané peniaze. Momentálne k dispozícii za 29,90 EUR.