Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine, 3000K, mosadz

Obdĺžnikové vonkajšie LED nástenné svetlo Bliz Marine s mosadznou mriežkou Vonkajšie nástenné LED svetlo Bliz Marine okamžite upúta pozornosť... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine
Obdĺžnikové vonkajšie LED nástenné svetlo Bliz Marine s mosadznou mriežkou Vonkajšie nástenné LED svetlo Bliz Marine okamžite upúta pozornosť...

Obdĺžnikové vonkajšie LED nástenné svetlo Bliz Marine s mosadznou mriežkou Vonkajšie nástenné LED svetlo Bliz Marine okamžite upúta pozornosť svojim lesklým mosadzným povrchom. Prepracované spracovanie tejto žiarovky dokazuje vysokú kvalitu a robustnosť. Teleso tlakového liateho hliníka bolo natreté granulovanou šedou farbou s práškovou polymérnou farbou. To však nie je vizuálne viditeľné. V popredí je mriežková clona vyrobená zo zliatiny morskej mosadze, ktorá dostala lesklý posuvný povrch. Difúzor, ktorý svieti matnou bielou farbou, je vyrobený skrz naskrz z lisovaného skla a umožňuje symetrické vyžarovanie svetla po celej ploche. Mriežkou sú do prostredia emitované vzrušujúce svetelné efekty. SMD LED doska na Basis MCPCB (kovová doska plošných spojov) je otočná, čo uľahčuje inštaláciu žiarovky. Poznámka: Neošetrená mosadz podlieha prirodzenému oxidačnému procesu. Na obnovenie pôvodného lesku postačuje bežný lak na kov alebo mosadz. – Stupeň krytia IP66, odolnosť proti nárazom: IK07 – Distribúcia svetla: symetrická, mimoriadne široká rozptylová optika – Vonkajšie skrutky z nehrdzavejúcej ocele, tesnenie EPDM – Teplota okolia: -10 ° C až +35 ° C Kvalitný a lacný kus Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine, 3000K, mosadz je k dispozícii práve teraz na našom webe v populárnej kateogrii vonkajšie svetlá na dom. Vyhľadajte si obľúbené produkty zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu.

Veľa žiadaný tovar Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine, 3000K, mosadz od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Performance in Lighting ľahko môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke naozaj výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 430 EUR.