Visiaci luster Cartwheel III, 5-plameňový, Ø 54 cm

Očarujúci luster Cartwheel - všestranne kombinovateľný Luster Cartwheel sa dá použiť na slávnostné osvetlenie miestnosti na mnoho spôsobov nielen... viac informácií »
Visiaci luster Cartwheel III
Značka: Searchlight
379,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Očarujúci luster Cartwheel - všestranne kombinovateľný Luster Cartwheel sa dá použiť na slávnostné osvetlenie miestnosti na mnoho spôsobov nielen...

Očarujúci luster Cartwheel – všestranne kombinovateľný Luster Cartwheel sa dá použiť na slávnostné osvetlenie miestnosti na mnoho spôsobov nielen vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu v matnej čiernej farbe, ale aj vďaka tomu, že sa hodí do starožitného štýlu bývania aj do moderných izieb. Cartwheel je vybavený objímkami na sviečky, do ktorých možno vložiť žiarovky podľa vlastného výberu – aj LED retrofit žiarovky. – Externe stmievateľné – Výšku je možné nastaviť len počas montáže Veľmi žiadaný výrobok Visiaci luster Cartwheel III, 5-plameňový, Ø môžete nakúpiť teraz na stránkach v kategórii lustre! Teraz nájdete nové produkty zo spomínanej sekcie v bezva akcii. To ale nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru značky Searchlight. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa predávaný tovar Visiaci luster Cartwheel III, 5-plameňový, Ø 54 cm od poprednej značky Searchlight pohodlne dostanete práve dnes až neuveriteľne lacno! Teraz za akčnú cenu 379,90 EUR.