Vibia Top nástenné LED svietidlo Ø 60 cm biela

Top LED nástenné svietidlo - nová interpretácia nadčasového motívu rozety Kolekcia svietidiel Top, ktorú pre spoločnosť Vibia vytvorili dizajnéri... viac informácií »
Vibia Top nástenné LED
Značka: Vibia
589,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Top LED nástenné svietidlo - nová interpretácia nadčasového motívu rozety Kolekcia svietidiel Top, ktorú pre spoločnosť Vibia vytvorili dizajnéri...

Top LED nástenné svietidlo – nová interpretácia nadčasového motívu rozety Kolekcia svietidiel Top, ktorú pre spoločnosť Vibia vytvorili dizajnéri Ramos & Bassols, sa vyznačuje zdržanlivou eleganciou a vysokokvalitným spracovaním. Dva sústredné kruhy s prírodnou povrchovou úpravou rámujú zdroj svetla napájaný LED a rovnomerne rozvádzajú teplé svetlo do okolia. Prémiová lampa je vhodná aj na stmievanie, pretože je kompatibilná s bežnými metódami, ako sú DALI, 1-10V alebo Push. Hornú časť možno namontovať aj ako stropné svietidlo.
Unikátny a obľúbený produkt môžete získať tiež tu na stránkach v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať ďalšie produkty v spomínanej rubrike jednoducho online!

Úplne unikátny produkt Vibia Top nástenné LED svietidlo Ø 60 cm biela od spoločnosti so zárukou kvality Vibia jednoducho môžete získať na našich stránkach teraz práve extra výhodne. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 589,90 EUR.