ledkyausporky.sk

EMOS GoSmart Bezdrôtový izbový termostat s WiFi P56211

Tento akčný a v zľave produkt EMOS GoSmart Bezdrôtový izbový termostat s WiFi P56211 od dodávateľa so skvelou povesťou EMOS jednoducho môžete získať práve dnes naozaj lacno! V súčasnosti za cenu 111,16 EUR.
EAN: 8592920117774
Produkt bez obrázka
Overiť dostupnosť »
Značka: EMOS
111,16 EUR

Popis produktu

Digitálny izbový termostat P56211 slúži na automatické riadenie vykurovacích sústav v bytoch, domoch a kanceláriách podľa nastaviteľného časového programu.

S inteligentným časovým rozvrhom si môžete nastaviť teplotu pre konkrétne časy, dni aj miestnosti a vždy sa tak budete cítiť maximálne komfortne.

Kalibrácia termostatom meranej teploty umožní zjednotenie teploty zobrazenej na displeji termostatu s teplotou zobrazovanou na displeji iného zariadenia, na ktoré ste zvyknutí (napr. teplomer alebo meteostanica).

Chytrý termostat dokáže vďaka svojmu 16A spínanému relé ovládať zariadenia s vyššou spínanou záťažou ako sú infra panely či elektrické vykurovanie.

Na základe vašej aktuálnej GPS polohy termostat automaticky zapne vykurovanie či chladenie, aby bola dosiahnutá optimálna teplota v okamihu vášho návratu domov.

Termostat disponuje farebným a jednoducho čitateľným displejom s veľkými číslicami s podporou dotykového ovládania. Navyše s podsvieteným displejom termostat môžete ovládať aj v noci.

Vďaka bezdrôtovému prevedeniu si môžete izbovú jednotku jednoducho umiestniť do akejkoľvek miestnosti.

Súčasťou balenia sú dve skrutky a dve hmoždinky nutné na uchytenie termostatu na stenu. Na napájanie nepotrebujete ani batérie, stačí iba zapojenie do siete cez micro USB kábel a termostat bude fungovať. Inštaláciu zvládne naozaj každý a samotná montáž vám zaberie len pár minút!

Potom stačí zariadenie pripojiť k vašej domácej Wi-Fi sieti a spárovať s úplne jazykovo lokalizovanou mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart alebo TUYA, ktorá je dostupná pre Android aj IOS. Vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant môžete využiť aj hlasové ovládanie.

Ďalšie parametre: Farba produktu biela. Podpora operačných systémov IOS7 a vyššie, Android 4.0 a vyššie. Dosah čidla až 100 m. Kompatibilný s aplikáciami Tuya, EMOS GoSmart, Amazon Alexa, Google Assistant. Meranie teploty 0 °C až 40 °C. Napájanie prijímača AC 230V. Napájanie vysielača 5V USB adaptér. Nastaviteľný rozptyl teploty 0,2 °C až 2 °C. Rozmer prijímača 37 x 86 x 86mm. Rozmer vysielača 40 x 138 x 96mm. Typ nastavenia teploty 6 teplotných zmien denne. Typ termostatu bezdrôtový. Wifi frekvencia 2,4 GHz. . . . . . . .