ledkyausporky.sk

T-LED DimLED prijímač mini pre LED pásiky

Kvalitný produkt T-LED DimLED prijímač mini pre LED pásiky značky T-LED máte možnosť zaobstarať v našej aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 8,68 EUR.
EAN: 1100687987225
T-LED DimLED prijímač mini pre
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
8,68 EUR

Popis produktu

Rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre LED produkty, prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač. Prijímač má konektor pre pripojenie tlačidla, ktorým možno prijímač manuálne ovládať. Možno teda prijímač ovládať ako diaľkové, tak manuálne napríklad tlačidlom.

Prijímač je kompatibilný so všetkými ovládačmi série dimLED !!!

Pre ovládanie viac okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu dimLED a tak ovládať z niekoľkých miest.

V prípade prerušenia a potom opätovného pripojenie napájania (napríklad prerušením napájania zdroja) má tento prijímač pamäť nastavenia intenzity (intenzita osvetlenia sa vráti na naposledy nastavenú).

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30 – 50cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Ak je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač má anténu, pod textom.

Ďalšie parametre: Pracovná teplota -30°C až 55°C. Rozmery 60 x 14 x 5 mm. Vstupné napätie DC 12-24V. Dosah 30 – 100m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Prúdové zaťaženie 1x3A (12V 36W, 24V 72W). . . . . . . . . . . . . . .