T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba svetla: Teplá biela

Magnetický LED modul je určený na modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných... viac informácií »
T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba
Magnetický LED modul je určený na modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných...

Magnetický LED modul je určený na modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných zdrojov (napríklad pätíc E27) a uchytením na kovový povrch svietidla tromi magnetmi, ktoré sú už integrované na LED module. Z bezpečnostných dôvodov zverte montáž odborníkovi.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Rozmery 195×28 mm(priemer/výška). Svetelný tok 1600lm. Svetelný tok 1640lm. Svetelný tok 1680lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 160°. Životnosť až 25000h. Index podania farieb >80. Farba svetla denná biela. Príkon 20W. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 4500K. Teplota chromatičnosti 6000K. Krytie IP20. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 10cm. Provozná teplota -15°C až +60°C. Často vyhľadávaný kus T-LED LED modul kit nájdete už dnes na stránkach v známej sekcii novinky. Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty zo spomínanej kategórie v bezva akcii. Náš sortiment je ale široký, u nás v ponuke nájdete viac vybraných výrobkov od značky T-LED. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý tovar T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba svetla: Teplá biela od poprednej spoločnosti T-LED ide získať dnes za výhodné peniaze! Teraz za akčnú cenu 8 EUR.