ledkyausporky.sk

LED Solution LED bodové svietidlo 6W VYP188

Tento kvalitný produkt LED Solution LED bodové svietidlo 6W VYP188 od známeho výrobcu LED Solution pohodlne získate práve za parádnu cenu! Ponuka od 8,22 EUR.
LED Solution LED bodové svietidlo

Popis produktu

Bodové svietidlo s výkonom 6W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s pružinkami na uchytenie. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor o 125mm.

Pomocou rámčeka s pružinkami sa svietidlo jednoducho uchytí v sadrokartóne. Vstupné napätie je 230V. Ide o dostupný ale pritom úsporný variant svetla, ktorý je vhodný do stropných podhľadov.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Materiál plast + hliník. Rozmery Ø 140mm. Svetelný tok 600lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 95°. Výkon 6W. Index podania farieb (CRI) >80. Stmievateľné NIE. Montážny otvor ø125mm. Farba svetla denná biela. . . . . . . . . .