Zapustené svietidlo Feng Shui, Swarowski, zlaté

Trblietavé vstavané svietidlo FENG SHUI ako skutočný pútač Fascinujúce vstavané svietidlo FENG SHUI prinesie do vášho domova žiarivý lesk. Z... viac informácií »
Zapustené svietidlo Feng Shui
Značka: Orion
140 EUR
Overiť dostupnosť »
Trblietavé vstavané svietidlo FENG SHUI ako skutočný pútač Fascinujúce vstavané svietidlo FENG SHUI prinesie do vášho domova žiarivý lesk. Z...

Trblietavé vstavané svietidlo FENG SHUI ako skutočný pútač Fascinujúce vstavané svietidlo FENG SHUI prinesie do vášho domova žiarivý lesk. Z kovového stropného držiaka pozláteného 24-karátovým zlatom visia na tenkých, sotva viditeľných vláknach guľovité štrasové krištále Swarovski. Tie v súhre s 50 W žiarovkou vytvárajú úžasné svetelné efekty, ktoré okúzlia celý priestor a pozvú hostí, aby snívali. Elegantný zdroj svetla, ktorý je oveľa viac než len svetlo. Rakúsky výrobca vyrába exkluzívne svietidlá od roku 1948. Pre jeho výrobky sú charakteristické vlastnosti, ako je kvalita, prvotriedny dizajn, rakúska remeselná zručnosť a dlhá životnosť. Okrem toho zaručuje dlhoročnú dostupnosť prípadne potrebných náhradných dielov.

Tento kvalitný a lacný tovar Zapustené svietidlo Feng Shui, Swarowski, zlaté od skvelej značky Orion ľahko môžete získať v našej ponuke za primerané peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 140 EUR.