Art deco stropné svietidlo mosadz – Banci

Vytvorte vo svojom dome krásnu atmosféru v štýle Art Deco s našou stropnou lampou Banci. Super krásne dokončené v mosadzi a skle. Rebrované sklo... viac informácií »
Art deco stropné svietidlo mosadz
Značka: QAZQA
63 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte vo svojom dome krásnu atmosféru v štýle Art Deco s našou stropnou lampou Banci. Super krásne dokončené v mosadzi a skle. Rebrované sklo...

Vytvorte vo svojom dome krásnu atmosféru v štýle Art Deco s našou stropnou lampou Banci. Super krásne dokončené v mosadzi a skle. Rebrované sklo poskytuje pekné rozptýlené svetlo v celej miestnosti. Stropné svietidlo je ideálne použiť ako základné osvetlenie v hale, v obývacej izbe alebo v spálni. Má priemer 14 cm a výšku 24,5 cm. Montážna doska má priemer 10 cm. Poskytnite pekný svetelný zdroj E27 s maximálnym výkonom 25 Watt. Poznámka: tento svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky a je potrebné ho objednať zvlášť. Môžete ho stlmiť aj externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Urobte si doma pohodlie s našou stropnou lampou Banci!

Super produkt Art deco stropné svietidlo mosadz - Banci od spoločnosti s výborným menom QAZQA pohodlne zoženiete tu teraz práve za výpredajovú cenu. Teraz získate od 63 EUR.