Stropné LED svetlo Nirra drevená doska 3pl hranaté

Štvorcové stropné svietidlo LED Nirra zo železa s dreveným prvkom Nirra je nielen moderné stropné svietidlo LED, ale presvedčí aj svojím špeciálnym... viac informácií »
Stropné LED svetlo Nirra
Značka: Globo
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové stropné svietidlo LED Nirra zo železa s dreveným prvkom Nirra je nielen moderné stropné svietidlo LED, ale presvedčí aj svojím špeciálnym...

Štvorcové stropné svietidlo LED Nirra zo železa s dreveným prvkom Nirra je nielen moderné stropné svietidlo LED, ale presvedčí aj svojím špeciálnym dizajnom. Skladá sa z troch železných rámov grafitovej farby, ktoré obklopujú rovnako hranatý drevený prvok. Na vnútornej a vonkajšej strane rámov sú pripevnené LED diódy, ktoré vytvárajú teplé biele osvetlenie. Výrazná farebná kombinácia grafitovej farby a tmavého dreva dodáva svietidlu atraktívny farebný kontrast. Stropné svietidlo Nirra LED je ideálne na inštaláciu v predsieni alebo v obývacej izbe.

Veľa obľúbený produkt Stropné LED svetlo Nirra drevená doska 3pl hranaté od dodávateľa tovaru Globo možno zohnať aktuálne stále výhodne! V akcii za 139,90 EUR.