Stropné svietidlo Hanna krištáľové hranoly 44x44cm

Veľkolepé a iskrivé - stropné svetlo Hanna Stropné svietidlo Hanna je vybavené štvorcovou stropnou doskou z lesklého chrómu. Pôsobivo to zdobia... viac informácií »
Stropné svietidlo Hanna krištáľové hranoly
Veľkolepé a iskrivé - stropné svetlo Hanna Stropné svietidlo Hanna je vybavené štvorcovou stropnou doskou z lesklého chrómu. Pôsobivo to zdobia...

Veľkolepé a iskrivé – stropné svetlo Hanna Stropné svietidlo Hanna je vybavené štvorcovou stropnou doskou z lesklého chrómu. Pôsobivo to zdobia sklenené kryštály v tvare pyramídy, ktoré visia dolu v hojnom počte v rôznych dĺžkach a odrážajú tak pyramídový tvar ako celok. Medzi kryštálmi sú pätice pre šesť žiaroviek G9 na pero, ktoré po zapnutí svetla vytvárajú magický efekt. Stropné svetlo Hanna poskytuje nielen dostatočný jas, ale aj luxusnú atmosféru v každej obývacej izbe, aby sa malý pôvab mohol v žiadnom okamihu preniesť do každodenného života.
Podarený produkt Stropné svietidlo Hanna krištáľové hranoly 44x44cm môžete zaobstarať ľahko na stránkach v kategórii vnútorné osvetlenie! Teraz kúpite podobné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za výborné peniaze. Obľúbený výrobca zákazníkov Searchlight dodáva špičkové výrobky.

Zľavnený kus Stropné svietidlo Hanna krištáľové hranoly 44x44cm od dodávateľa s dlhou históriou Searchlight máte možnosť nakúpiť tu teraz práve trvalo výhodne. Stojí práve teraz u nás 310 EUR.