Stropné LED Ully smart Tuya CCT drevený vzhľad

Inteligentné stropné svietidlo Ully LED z plastu v hranatom dizajne Stropné svietidlo Ully LED spája symetrický dizajn a praktické funkcie. Skladá sa z... viac informácií »
Stropné LED Ully smart Tuya
Značka: Globo
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Inteligentné stropné svietidlo Ully LED z plastu v hranatom dizajne Stropné svietidlo Ully LED spája symetrický dizajn a praktické funkcie. Skladá sa z...

Inteligentné stropné svietidlo Ully LED z plastu v hranatom dizajne Stropné svietidlo Ully LED spája symetrický dizajn a praktické funkcie. Skladá sa z plastového rámu a opálovej plastovej dosky, ktorá slúži ako difúzor a je ozdobená atraktívnym trblietavým dekorom. Jeho trvalo nainštalované LED diódy možno ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie Tuya. Je kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. Dá sa stmievať a ovládať jeho farba svetla. Pekný dizajn stropného svietidla Ully LED sa dobre začleňuje do moderných štýlov nábytku a dodáva mu ten správny šmrnc. Technické údaje – Nastaviteľná farba svetla od teplej bielej po denné svetlo – stmievateľné – Funkcia pamäte Špeciálne funkcie/kompatibilita – Ovládanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie Tuya Smart (dostupná pre iOS a Android) – kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Echo a Google Home (potrebné sú ďalšie komponenty) – alternatívne ovládanie pomocou priloženého diaľkového ovládača Unikátny tovar Stropné LED Ully smart Tuya CCT máte možnosť zohnať jednoducho na našom webe v obľúbenej kategórii smarthome stropné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať unikátne produkty z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu! Táto značka Globo vám predstavuje vynikajúce produkty Nakupujte, kým je tovar sladom. Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho viac. Preskúmajte u nás viac skvelého tovaru značky Globo. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný kus Stropné LED Ully smart Tuya CCT drevený vzhľad od top výrobcu Globo ľahko môžete získať ešte dnes v zľave! Cenovo vychádza na 119,90 EUR.