Stropné LED svietidlo Tatjana, CCT, čierna, 101 cm

Stropné svietidlo Tatjana LED s funkciou CCT v čiernej farbe železa Tatjana kombinuje moderný dizajn s praktickými funkciami. Je v diskrétnej čiernej... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Tatjana
Značka: Globo
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Tatjana LED s funkciou CCT v čiernej farbe železa Tatjana kombinuje moderný dizajn s praktickými funkciami. Je v diskrétnej čiernej...

Stropné svietidlo Tatjana LED s funkciou CCT v čiernej farbe železa Tatjana kombinuje moderný dizajn s praktickými funkciami. Je v diskrétnej čiernej farbe a pozostáva z hranatého stropného svietidla, ktoré podopiera dva obdĺžnikové rámy zo železa, na ktorých sú trvalo nainštalované LED diódy. Tieto LED diódy môžu pomocou nástenného prepínača svietiť v troch rôznych farbách svetla, a tak vždy zabezpečiť tú správnu atmosféru. Minimalistický dizajn stropného svietidla Tatjana LED vytvára jednoduché akcenty na strope a bez problémov sa začlení do širokej škály štýlov zariadenia. Tatjana je obzvlášť vhodná na inštaláciu v obývacej izbe alebo je dokonalým riešením na osvetlenie chodby.
Dizajnový kus je k dostaniu aktuálne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii stropné svietidlá. Teraz si môžete vybrať skvelé kúsky zo spomínanej kategórie za akčnú cenu.

Tento žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Tatjana, CCT, čierna, 101 cm od kvalitnej spoločnosti Globo je k dispozícii v našej internetovej ponuke za parádnu cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 139,90 EUR.