Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT Ø 50,5 cm

Moderné stropné svietidlo LED Sonny zo železa a plastu v okrúhlom tvare Ak hľadáte diskrétne a moderné osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT
Značka: Globo
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné stropné svietidlo LED Sonny zo železa a plastu v okrúhlom tvare Ak hľadáte diskrétne a moderné osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo...

Moderné stropné svietidlo LED Sonny zo železa a plastu v okrúhlom tvare Ak hľadáte diskrétne a moderné osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo Sonny LED je to pravé. Je vyrobený zo železa, ktoré obklopuje plastový difúzor. Za týmto difúzorom sú trvalo nainštalované diódy LED, ktoré možno stmievať a ovládať ich farbu svetla pomocou diaľkového ovládania. Vďaka svojmu jednoduchému a okrúhlemu tvaru tvorí stropné svietidlo nenápadný akcent v interiéri. Bez problémov sa začlení do zvyšku nábytku. Ako praktický doplnok je stropné svietidlo Sonny LED vybavené praktickou funkciou nočného svetla.
Obľúbený a akčný produkt nájdete bezprostredne tu u nás v obľúbenej sekcii stropné svietidlá. Teraz nájdete úplne nové produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu!

Kvalitný tovar Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT Ø 50,5 cm pochádzajúce od značky Globo ľahko nájdete zrovna v zľave. V súčasnosti za 74,90 EUR.