Stropné LED svietidlo Sonny, čierna, CCT, Ø 39 cm

Tento unikátny tovar možno zakúpiť pohodlne na webe v rubrike stropné svietidlá! Pozrite sa na akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Sonny
Značka: Globo
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento unikátny tovar možno zakúpiť pohodlne na webe v rubrike stropné svietidlá! Pozrite sa na akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super...

Tento unikátny tovar možno zakúpiť pohodlne na webe v rubrike stropné svietidlá! Pozrite sa na akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super ceny. To ale nie je všetko, nebojte, máme toho viac. U nás totiž nájdete ďalší skvelý tovar značky Globo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Globo vám môže ponúknuť vysoko kvalitné produkty. Nakupujte výhodný u nás. Okrúhle stropné svietidlo LED Sonny v čiernej farbe zo železa a plastu Ak hľadáte jednoduché osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo Sonny LED vás nesklame. Jej okrúhle telo lampy tvorí kruh z čierneho lakovaného železa, ktorý obklopuje biely plastový difúzor. Za týmto difúzorom sú trvalo nainštalované diódy LED, ktoré možno stmievať a ovládať ich farbu svetla pomocou diaľkového ovládania. Stropné svietidlo Sonny LED má aj praktickú pamäťovú funkciu, ktorá umožňuje uložiť a neskôr vyvolať nastavenie osvetlenia.

Tento žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Sonny, čierna, CCT, Ø 39 cm od renomovaného dodávateľa Globo získajte online za výpredajovú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 54,90 EUR.