Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna

Uhlové stropné svietidlo LED Raina z plastu v diskrétnom dizajne Stropné svietidlo Raina LED spája harmonickú farebnú kombináciu s jednoduchým... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar
Značka: Globo
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Uhlové stropné svietidlo LED Raina z plastu v diskrétnom dizajne Stropné svietidlo Raina LED spája harmonickú farebnú kombináciu s jednoduchým...

Uhlové stropné svietidlo LED Raina z plastu v diskrétnom dizajne Stropné svietidlo Raina LED spája harmonickú farebnú kombináciu s jednoduchým dizajnom. Má hranatý tvar a pozostáva z plastového rámu a bieleho difúzora, ktorý je tiež vyrobený z plastu. Tá je pre istotu zdobená atraktívnymi trblietkami. Jeho trvalo nainštalované LED diódy sa nachádzajú za bielym plastovým prvkom a vytvárajú teplé biele osvetlenie, ktoré je ideálne na použitie v interiéri. Stropné svietidlo Raina LED vytvára diskrétne akcenty v interiéri a vďaka svojmu štíhlemu dizajnu je vhodné aj pre nižšie stropy. Úplne unikátny produkt dá sa zaobstarať práve u nás zaradený v sekcii stropné svietidlá! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie za najlepšie ceny! Slávny dodávateľ Globo má v stále ponuke skvelé produkty Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky od značky Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento akčný kus Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna od známeho výrobcu Globo možno nájsť tady teraz naozaj lacno! Práve teraz za cenu 59,90 EUR.