Stropné LED svietidlo Magnifique, smart, Tuya, CCT

Inteligentné stropné svietidlo LED Magnifique s funkciou CCT Magnifique je moderné a praktické stropné svietidlo LED Smart Home, ktoré možno ovládať... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Magnifique
Značka: Globo
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Inteligentné stropné svietidlo LED Magnifique s funkciou CCT Magnifique je moderné a praktické stropné svietidlo LED Smart Home, ktoré možno ovládať...

Inteligentné stropné svietidlo LED Magnifique s funkciou CCT Magnifique je moderné a praktické stropné svietidlo LED Smart Home, ktoré možno ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie Tuya. Svietidlo je vyrobené zo železa a plastu a je v jednoduchej bielej farbe. Na okrajoch tienidla je opatrená nápadným trblietavým dekorom, ktorý jej dodáva istotu. Trvalo nainštalované LED diódy sa dajú stmievať a ovládať podľa farby svetla, a tak vždy poskytujú vhodné osvetlenie. Stropné svietidlo Magnifique LED je aj po vypnutí pekným dekoratívnym kúskom a na strope vytvára pútavé akcenty. Technické údaje – Nastaviteľná farba svetla od teplej bielej po denné svetlo – stmievateľné – Funkcia pamäte – Funkcia nočného svetla Špeciálne funkcie/kompatibilita – Ovládanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie Tuya Smart (dostupná pre iOS a Android) – kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Echo a Google Home (potrebné sú ďalšie komponenty) – alternatívne ovládanie pomocou priloženého diaľkového ovládača Tento kvalitný produkt Stropné LED svietidlo Magnifique, smart, Tuya, CCT je k dispozícii ľahko tu na našom webe v známej sekcii smarthome stropné svietidlá! Nájdite si ešte ďalšie kúsky z tejto populárnej rubriky za internetové ceny! Vehlasná značka Globo dlhodobo ponúka skvelé výrobky. Presvedčte sa sami.

Neodolateľný produkt Stropné LED svietidlo Magnifique, smart, Tuya, CCT od skvelého a známeho výrobcu Globo je možné ľahko získať momentálne na našich stránkach za skvelú cenu. Teraz za akčnú cenu 119,90 EUR.