Stropné LED svietidlo Lian úprava lístkový kov

Vyrobené v Nemecku - exkluzívne stropné svietidlo Lian so stmievateľnými LED diódami Stropné svietidlo LED Lian ako elegantný dizajnový objekt v tvare... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Lian úprava lístkový
Značka: Rothfels
500 EUR590 EUR Zľava -15%
Overiť dostupnosť »
Vyrobené v Nemecku - exkluzívne stropné svietidlo Lian so stmievateľnými LED diódami Stropné svietidlo LED Lian ako elegantný dizajnový objekt v tvare...

Vyrobené v Nemecku – exkluzívne stropné svietidlo Lian so stmievateľnými LED diódami Stropné svietidlo LED Lian ako elegantný dizajnový objekt v tvare slučky ozdobí každý strop. Aj po vypnutí svietidlo priťahuje všetky pohľady, pretože charakteristicky štruktúrovaný, lesklý zlatý povrch tela svietidla okamžite upúta pozornosť. Lian je svetelný objekt pre milovníkov exkluzívneho dizajnérskeho umenia a zaujme vynikajúcim spracovaním aj vynikajúcim svetelným efektom, ktorý zahalí každý obytný priestor do nádhernej atmosféry. Kvalitný kovaný kov a príjemné svetlo LED – to je kombinácia, ktorá dodáva tomuto stropnému svietidlu nezameniteľný charakter. Dva panely z hliníka elegantne obopínajú centrálny zdroj svetla – úzky profil s integrovanými LED diódami, ktoré vyžarujú svetlo smerom nahor aj nadol. Zlatistý povrch kovu, ktorý optimálne odráža dopadajúce svetlo, vyniká nepravidelnou štruktúrou povrchu, ktorá je výsledkom špeciálneho spracovania kovu. Štruktúra sa líši od svietidla k svietidlu, takže každý výrobok je jedinečný. Aj z hľadiska funkčnosti a svetelného efektu toto stropné svietidlo LED prekonáva mnohé iné svietidlá. Okrem vynikajúceho indexu podania farieb LED diód (CRI > 90) vytvára vzájomné pôsobenie horného a dolného svetla celistvé priame aj nepriame osvetlenie miestnosti, ktoré jej dodáva nevídaný efekt hĺbky. Pre tých, ktorí to majú radi trochu útulnejšie, stačí externý stmievač (buď fázový stmievač s nábežnou alebo koncovou hranou), ktorý sa pripojí k svietidlu, a jas svietidla Lian sa môže meniť podľa potreby – plynulo! Kvalitný výrobok vyrobený v Nemecku. Tento akčný a v zľave produkt možno kúpiť v pohode tu na webe v známej rubrike stropné svietidlá! Teraz kúpite zľavnené produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Populárny výrobca Rothfels poskytuje vysoko kvalitný sortiment.

Tento výnimočný produkt Stropné LED svietidlo Lian úprava lístkový kov od spoločnosti s úžasnou reputáciou Rothfels jednoducho nájdete tady teraz za parádnu cenu! V súčasnosti za 500 EUR.