Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT

Stropné svietidlo Connor LED s reproduktorom a funkciou CCT Connor kombinuje moderný, jednoduchý dizajn s užitočnými funkciami. Okrúhle stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Connor reproduktor
Značka: Globo
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Connor LED s reproduktorom a funkciou CCT Connor kombinuje moderný, jednoduchý dizajn s užitočnými funkciami. Okrúhle stropné...

Stropné svietidlo Connor LED s reproduktorom a funkciou CCT Connor kombinuje moderný, jednoduchý dizajn s užitočnými funkciami. Okrúhle stropné svietidlo je vyrobené z plastu a prezentuje sa v štýlovej bielej farbe. V jeho strede sa nachádza reproduktor Bluetooth (3 W), pomocou ktorého môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu. Okrem toho má lampa trvalo nainštalované LED diódy, ktorých farbu svetla možno ovládať v troch rôznych úrovniach pomocou každodenného nástenného vypínača. Pomerne nenápadný pôvab stropného svietidla Connor LED možno integrovať do rôznych miestností a pre ucelený celkový dojem možno Connor kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Ak teda hľadáte štýlové osvetlenie do interiéru, ktoré je zároveň multitalentom so svojimi funkciami, stropné svietidlo Conner LED vás nesklame.
Tento lacný produkt Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT je dostupný bezprostredne tu u nás v sekcii stropné svietidlá! Mrknite na úplne nové produkty z tejto rubriky za extra cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významná značka Globo dlhodobo ponúka skvelý tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Obľúbený a akčný tovar Stropné LED svietidlo Connor reproduktor CCT od spoločnosti so zárukou kvality Globo jednoducho môžete získať v našej ponuke v akcii. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 79,90 EUR.