Stropné LED svietidlo Bubbles, IP44, 2-plameňové

Bubbles - dvojplamenové LED reflektory pre kúpeľňu Dvojplamenové LED stropné svetlo vďačí za svoje meno malej akrylovej vložke, ktorá zdobí dva... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Bubbles
Bubbles - dvojplamenové LED reflektory pre kúpeľňu Dvojplamenové LED stropné svetlo vďačí za svoje meno malej akrylovej vložke, ktorá zdobí dva...

Bubbles – dvojplamenové LED reflektory pre kúpeľňu Dvojplamenové LED stropné svetlo vďačí za svoje meno malej akrylovej vložke, ktorá zdobí dva reflektory. Sú tu uzavreté malé bublinky, ktoré sa rozsvietia pri zapnutí svetla a uvedú tak na scénu. Zvyšok žiarovky je v lesklom chróme a zaujme dvoma pohyblivými LED reflektormi, ktoré svietia jemnou teplou bielou farbou. Ako svetelný zdroj v modernej kúpeľni vytvára stropne bodove svetla bodové svietidlo Bubbles LED pevné základné osvetlenie. Kvalitný a žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Bubbles, možno nakúpiť ešte tu na webe umiestnený v sekcii vnútorné osvetlenie. Nájdite si iné produkty v spomínanej kategórii v akcii! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac! U nás v ponuke nájdete ďalší skvelý tovar značky Searchlight. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný produkt Stropné LED svietidlo Bubbles, IP44, 2-plameňové od dodávateľa so skvelou povesťou Searchlight pohodlne získate práve teraz v našej ponuke naozaj lacno. Momentálne v akcii za 150 EUR.