Stropné LED Klemens, okrúhle, stmievateľné, RGBW

Okrúhle stropné LED svietidlo Klemens s funkciou RGBW a atraktívnym trblietavým dekorom Klemens je nielen spoľahlivé stropné svietidlo LED s... viac informácií »
Stropné LED Klemens
Značka: Globo
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné LED svietidlo Klemens s funkciou RGBW a atraktívnym trblietavým dekorom Klemens je nielen spoľahlivé stropné svietidlo LED s...

Okrúhle stropné LED svietidlo Klemens s funkciou RGBW a atraktívnym trblietavým dekorom Klemens je nielen spoľahlivé stropné svietidlo LED s praktickými funkciami, ale aj pútavý dekoratívny kúsok so zvláštnym šarmom. Okrúhle telo svietidla je vyrobené zo železa a akrylu a má pekný trblietavý dekor, ktorý zvýrazňuje dizajn svietidla. Trvalo nainštalované LED diódy sa nachádzajú za týmto štýlovo navrhnutým difúzorom a možno ich stmievať alebo ovládať ich farbu svetla. Túto činnosť možno veľmi ľahko riadiť pomocou dodaného diaľkového ovládania. Výrazný dizajn stropného svietidla LED Klemens vytvára na stropoch miestností výrazné akcenty a dodáva interiéru ten správny šmrnc.
Kvalitný a obľúbený kus Stropné LED Klemens, okrúhle, je na získanie teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás ešte podobné kúsky z našej rubriky za výhodnú cenu!

Veľa žiadaný kus Stropné LED Klemens, okrúhle, stmievateľné, RGBW od výrobcu so zárukou kvality Globo získate aktuálne na našej webovej stránke za super cenu. Kúpiť teraz za 109,90 EUR.