Stropná lampa biela 46 cm vrátane LED a diaľkového ovládača – Luntani

Luntani je štýlové stropné svietidlo, ktoré je vhodné aj ako nástenné svietidlo! Jeho elegantný tvar zaistí, že sa zmestí do akéhokoľvek... viac informácií »
Stropná lampa biela 46 cm vrátane
Luntani je štýlové stropné svietidlo, ktoré je vhodné aj ako nástenné svietidlo! Jeho elegantný tvar zaistí, že sa zmestí do akéhokoľvek...

Luntani je štýlové stropné svietidlo, ktoré je vhodné aj ako nástenné svietidlo! Jeho elegantný tvar zaistí, že sa zmestí do akéhokoľvek interiéru. Stropné svietidlo je vyrobené z hliníka s plastom a je prevedené v bielej farbe. Má výšku 6,2 cm, šírku 46,4 cm a dĺžku 46,4 cm. Stropné svietidlo má 2 svetelné body, plochú dosku a vonkajší okraj. Tieto je možné ovládať oddelene od seba pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Lampa má nevymeniteľné LED osvetlenie, ktoré má svetelný výkon 5150 lúmenov a 5 000 Kelvinov. To z neho robí skutočnú veľmoc! Našťastie je možné jas a teplotu farieb nastaviť pomocou diaľkového ovládača. Luntani vydrží v priemere 25 000 horiacich hodín. Naozaj pekné stropné svietidlo do moderného interiéru. Presne to, čo hľadáte! Tento žiadaný kus Stropná lampa biela 46 cm vrátane LED možno nakúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stropne svietidla. Teraz kúpite ešte ďalšie výrobky z tejto známej sekcie za priaznivú cenu!

Veľa podarený výrobok Stropná lampa biela 46 cm vrátane LED a diaľkového ovládača - Luntani od značky s dobrým menom Paul Neuhaus pohodlne dostanete v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu! Teraz za akčnú cenu 229 EUR.