Stolová LED lampa Ursino, zlatá, stmievateľná, CCT

Stolná LED lampa Ursino s výrazným dizajnom v zlatej a čiernej farbe Ursino má výrazný vzhľad a presvedčí intenzívnym farebným kontrastom. Jeho... viac informácií »
Stolová LED lampa Ursino
Značka: Globo
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná LED lampa Ursino s výrazným dizajnom v zlatej a čiernej farbe Ursino má výrazný vzhľad a presvedčí intenzívnym farebným kontrastom. Jeho...

Stolná LED lampa Ursino s výrazným dizajnom v zlatej a čiernej farbe Ursino má výrazný vzhľad a presvedčí intenzívnym farebným kontrastom. Jeho základňa je okrúhla a pozostáva rovnako ako kompaktné tienidlo zo železa, zatiaľ čo rám, ktorý možno nastaviť pod uhlom 65°, je vyrobený z plastu. Kombinácia čiernej a zlatej farby vytvára atraktívny farebný kontrast, ktorý dotvára dizajn svietidla. Trvalo nainštalované diódy LED stolnej lampy Ursino sa dajú stmievať pomocou dotykového stmievača a môžu vytvárať rôzne farby svetla. Ursino má v základni umiestnený aj port USB, ktorý možno použiť na napájanie iných zariadení.
Exkluzívny výrobok Stolová LED lampa Ursino, zlatá, stmievateľná, CCT máte možnosť kúpiť teraz tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii stolové lampy! Pripravili sme ešte ostatné kúsky z tejto rubriky jednoducho online. Slávny dodávateľ Globo vás obohatí o špičkové výrobky.

Akčný produkt Stolová LED lampa Ursino, zlatá, stmievateľná, CCT od spoločnosti so skvelým menom Globo je možné kúpiť tu stále výhodne. Akčná cena 74,90 EUR.