Stolná lampa Touch 3923, strieborná, satinovaná

Postupne stmievateľné - stolová lampa Touch 3923 Stolová lampa Touch 3923 má jednoduchý a elegantný dizajn. Môže tak dokonale slúžiť ako malé... viac informácií »
Stolná lampa Touch 3923
Postupne stmievateľné - stolová lampa Touch 3923 Stolová lampa Touch 3923 má jednoduchý a elegantný dizajn. Môže tak dokonale slúžiť ako malé...

Postupne stmievateľné – stolová lampa Touch 3923 Stolová lampa Touch 3923 má jednoduchý a elegantný dizajn. Môže tak dokonale slúžiť ako malé doplnkové alebo okolité osvetlenie, napríklad umiestnené na komode, príborníku alebo príručnom stolíku. Biely textilný odtieň vytvára útulné svetlo, ktoré môže rovnako dobre bodovať aj v obývacej izbe alebo spálni. Vrcholom tu však je integrovaná dotyková funkcia: dotykom na kovovú základňu je možné stolovú lampu Touch 3923 zapnúť a vypnúť a stlmiť v troch fázach. Vynikajúci produkt Stolná lampa Touch 3923, strieborná, môžete zaobstarať bezprostredne tu u nás v známej kategórii vnútorné osvetlenie! Pripravili sme obľúbené výrobky v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii!

Tento vynikajúci produkt Stolná lampa Touch 3923, strieborná, satinovaná od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Searchlight možno nájsť tu za výborné peniaze. Teraz môžete mať za 40 EUR.