Stolná lampa Touch 2750, mosadz antická

Elegantná stolová lampa Touch 2750 s tienidlom z bielej látky Stolová lampa Touch 2750, ktorá je vybavená tienidlom z bielej látky a kovovým... viac informácií »
Stolná lampa Touch 2750
Elegantná stolová lampa Touch 2750 s tienidlom z bielej látky Stolová lampa Touch 2750, ktorá je vybavená tienidlom z bielej látky a kovovým...

Elegantná stolová lampa Touch 2750 s tienidlom z bielej látky Stolová lampa Touch 2750, ktorá je vybavená tienidlom z bielej látky a kovovým podstavcom, srší jednoduchou eleganciou. Je ideálny pre dodatočné osvetlenie v moderných obývacích izbách, jedálňach alebo ako malý zdroj svetla, napríklad na posteli v spálni. Tu je rozhodujúca funkčnosť: stačí len malý dotyk na základni stolovej lampy 2750 a vďaka integrovanej dotykovej funkcii je možné lampu zapnúť, vypnúť a stlmiť v troch fázach. Obzvlášť ideálne ako osvetlenie na večerné čítanie, pretože nie je potrebné hľadať vypínač na kábli a stačí iba pohyb ruky, aby ste si svetlo prispôsobili svojim potrebám.
Veľmi žiadaný produkt Stolná lampa Touch 2750, možno zaobstarať aktuálne na webe v obľúbenej sekcii vnútorné osvetlenie. Teraz si môžete kúpiť parádne kusy v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu!

Zľavový produkt Stolná lampa Touch 2750, mosadz antická od dodávateľa tovaru Searchlight pohodlne zoženiete aktuálne za výhodnú cenu! Vo skvelej akcii za 75 EUR.