Stolná lampa Sphere sklenené guľové tienidlo

So sklenenou tienistou stolovou lampou Sphere Moderný tvarovaný rám stolnej lampy Sphere je navrhnutý v antickej mosadzi a tvorí dokonalý držiak... viac informácií »
Stolná lampa Sphere sklenené guľové
Značka: Searchlight
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
So sklenenou tienistou stolovou lampou Sphere Moderný tvarovaný rám stolnej lampy Sphere je navrhnutý v antickej mosadzi a tvorí dokonalý držiak...

So sklenenou tienistou stolovou lampou Sphere Moderný tvarovaný rám stolnej lampy Sphere je navrhnutý v antickej mosadzi a tvorí dokonalý držiak skleneného tienidla. Opálová sklenená guľa bezpečne sedí na ráme a umožňuje, aby svetlo z lampy svietilo rovnomerne na všetky strany. Vďaka tomu je elegantná stolová lampa Sphere obľúbeným doplnkovým svetlom, ktoré je ideálne na cielené použitie na komodách, príborníkoch alebo na parapete. Kvalitný a obľúbený tovar Stolná lampa Sphere sklenené guľové môžete získať práve tu na našom webe v obľúbenej kategórii stolové lampy. Zaobstarajte si ostatné kúsky z tejto známej rubriky za extra cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Searchlight svojim zákazníkom dodáva prvotriedne výrobky To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Preskúmajte u nás viac kvalitných výrobkov od značky Searchlight. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Stolná lampa Sphere sklenené guľové tienidlo od známej značky Searchlight pohodlne nakúpite aktuálne v našej ponuke naozaj výhodne! Ceny už od 109,90 EUR.