Stojacia lampa zlatá / mosadz so zamatovým odtieňom žltá 40/40 cm – Parte

Máte radi klasický nádych vo svojom interiéri? Potom je táto podlahová lampa Parte skutočne pre vás! Moderná stojaca lampa ukončená zlatom /... viac informácií »
Stojacia lampa zlatá / mosadz so zamatovým odtieňom žltá 40/40 cm
Značka: QAZQA
155 EUR
Overiť dostupnosť »
Máte radi klasický nádych vo svojom interiéri? Potom je táto podlahová lampa Parte skutočne pre vás! Moderná stojaca lampa ukončená zlatom /...

Máte radi klasický nádych vo svojom interiéri? Potom je táto podlahová lampa Parte skutočne pre vás! Moderná stojaca lampa ukončená zlatom / mosadzným kovom. Vybavený elegantným okrovožltým zamatovým tienidlom so zlatým interiérom, ktorý vytvára nádherný svetelný efekt. Na prístroji je vypínač. Parte je možné ľahko nastaviť na výšku vďaka vysúvaciemu mechanizmu. Napríklad základňa má maximálnu výšku 143 cm, môžete ju však nastaviť na minimálne 103 cm, takže zvoľte požadovanú výšku! Podstavec lampy má priemer 25 cm. Je vybavený výbojkou E27, takže pre túto Parte poskytnite zdroj svetla (max. 60 W) a užite si svoju náladovú lampu do obývacej izby! Ľahko sa stmieva pomocou externého stmievača. Vytvorte si doma podlahovú lampu príjemnú atmosféru!
Akčný a v zľave produkt Stojacia lampa zlatá / je dostupný práve u nás v obľúbenej sekcii stojace lampy. Teraz získate parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie za najlepšie ceny. Náš sortiment je ale široký, máme však aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov QAZQA poskytuje vynikajúci tovar.

Často hľadaný produkt Stojacia lampa zlatá / mosadz so zamatovým odtieňom žltá 40/40 cm - Parte od populárneho výrobcu QAZQA dostanete tu a teraz výhodne! Teraz môžete získať za skvelú cenu 155 EUR.