Stojaca lampa Baya čiernená

Stojanové svietidlo Baya s klasickým sfarbením – vrátane stmievača Stojanové svietidlo Baya má klasické sfarbenie a biele satinované sklenené... viac informácií »
Stojaca lampa Baya čiernená
Značka: EGLO
160 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojanové svietidlo Baya s klasickým sfarbením – vrátane stmievača Stojanové svietidlo Baya má klasické sfarbenie a biele satinované sklenené...

Stojanové svietidlo Baya s klasickým sfarbením – vrátane stmievača Stojanové svietidlo Baya má klasické sfarbenie a biele satinované sklenené tienidlo. Ako svietidlo na osvetlenie stropu vytvára toto stojanové svietidlo doplnkové osvetlenie a príjemnú atmosféru. Ďalší zdroj svetla, ktorý je flexibilne nakloniteľný, možno využívať napríklad ako lampu na čítanie. Ďalej je stojanové svietidlo vybavené stmievačom, ktorý umožňuje pohodlnú reguláciu intenzity svetla. Zatiaľ čo svietidlo na osvetlenie stropu generuje svetelný tok 4600 lm, lampa na čítanie iba svetelný tok 450 lm. Tento veľmi obľúbený kus máte možnosť nakúpiť ľahko na našich stránkach zaradený v sekcii osvetlenie smerom hore. Teraz kúpite výnimočné kusy z našej sekcie za najlepšie ceny.

Obľúbený produkt Stojaca lampa Baya čiernená od poprednej značky EGLO jednoducho môžete zaobstarať v našej online ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Teraz získate od 160 EUR.