Stojaca lampa Ava textilné tienidlo piesková farba

Textilná stojacia lampa Ava pieskovej farby s valcovým tienidlom Stojacia lampa Ava je dokonalým riešením pre akcentové osvetlenie v obývacej izbe alebo... viac informácií »
Stojaca lampa Ava textilné tienidlo piesková
Značka: Globo
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Textilná stojacia lampa Ava pieskovej farby s valcovým tienidlom Stojacia lampa Ava je dokonalým riešením pre akcentové osvetlenie v obývacej izbe alebo...

Textilná stojacia lampa Ava pieskovej farby s valcovým tienidlom Stojacia lampa Ava je dokonalým riešením pre akcentové osvetlenie v obývacej izbe alebo spálni. Jeho valcovité tienidlo je vyrobené z textilu pieskovej farby a obklopuje tri objímky, do ktorých možno vložiť príslušné žiarovky. Telo lampy stojí na okrúhlej nohe zo železa, ktorá jej dodáva stabilný stojan. Stojacia lampa Ava sa dá jednoducho zapnúť a vypnúť pomocou nožného spínača. Tento obľúbený produkt ide kúpiť jednoducho na webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy. Preskúmajte ďalšie produkty z tejto známej sekcie za akčnú cenu.

Unikátny a žiadaný tovar Stojaca lampa Ava textilné tienidlo piesková farba od spoločnosti Globo ľahko získate tu a teraz práve za výpredajovú cenu! Výhodne za 99,90 EUR.