Stmievateľné nástenné LED svietidlo Mila dub 10 cm

Vysokokvalitná nástenná lampa LED z dubového dreva s otvorom na svetlo hore aj dole - ručná výroba v Nemecku Nástenná lampa LED Mila plní funkciu... viac informácií »
Stmievateľné nástenné LED svietidlo
Značka: Rothfels
210 EUR270 EUR Zľava -22%
Overiť dostupnosť »
Vysokokvalitná nástenná lampa LED z dubového dreva s otvorom na svetlo hore aj dole - ručná výroba v Nemecku Nástenná lampa LED Mila plní funkciu...

Vysokokvalitná nástenná lampa LED z dubového dreva s otvorom na svetlo hore aj dole – ručná výroba v Nemecku Nástenná lampa LED Mila plní funkciu svietenia hore a dole a vyžaruje krásne svetlo s farbou 2 700 kelvinov, ktorá pripomína svetlo vytvorené tradičnými žiarovkami. S týmto svetelným výkonom sa dubová nástenná lampa veľmi dobre hodí na zvýrazňovacie osvetlenie, ktoré je útulné a pôsobivé. Teleso lampy Mila je vyrobené z masívneho duba s prírodnou povrchovou úpravou. Drevená nástenná lampa je veľmi kvalitne spracovaná, pretože ide o ručné stolárske remeslo made in Germany. Masívne dubové drevo si podmaňuje prvotriednou kvalitou a prirodzeným vzhľadom. Nástenná lampa LED pôsobí rovným tvarom moderne, no drevený povrch vyžaruje samozrejme trochu tepla. Mila nakoniec vynikne v škandinávskom štýle bývania, ktorý sa vyznačuje jasným dizajnom, často v kombinácii s drevom. Na komfortnú montáž má lampa extra veľký inštalačný priestor. – CR1 90 na prvotriednu reprodukciu farieb – stmievateľná s nábehovým a zostupovým stmievačom Dizajnový produkt Stmievateľné nástenné LED svietidlo Mila dub 10 cm dostanete ešte tu a teraz na našom webe v rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty vo spomínanej sekcii za výborné peniaze.

Lacný produkt Stmievateľné nástenné LED svietidlo Mila dub 10 cm od renomovaného dodávateľa Rothfels možno zohnať teraz za akčnú cenu! Akčná cena od 210 EUR.