STEINEL XSolar SOL-O HN solárna LED lampa antracit

Antracitové LED solarna lampa svetlo XSolar SOL-O HN s číslami domov Vysoko kvalitné solárne vonkajšie svetlá od spoločnosti Steinel vyrobené z... viac informácií »
STEINEL XSolar SOL-O HN solárna LED lampa
Značka: STEINEL
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Antracitové LED solarna lampa svetlo XSolar SOL-O HN s číslami domov Vysoko kvalitné solárne vonkajšie svetlá od spoločnosti Steinel vyrobené z...

Antracitové LED solarna lampa svetlo XSolar SOL-O HN s číslami domov Vysoko kvalitné solárne vonkajšie svetlá od spoločnosti Steinel vyrobené z hliníka a plastu sú ideálnym doplnkom vonkajšej plochy. Okrem praktického solárneho modulu je XSolar SOL-O HN opatrený hárkom čísel domov, na ktorý sa dajú ľahko prilepiť čierne čísla (vrátane). Vďaka osvetleniu smerujúcemu nadol je z diaľky ľahšie vidieť, v ktorom dome sa nachádzate. Pretože vonkajšie nástenné svetlo nevyžaduje sieťové pripojenie, je možné ho umiestniť kdekoľvek na fasádu domu za predpokladu dostatočného slnečného žiarenia. Vďaka integrovanému súmrakovému spínaču sa osvetlenie zapne automaticky, keď sa zotmie (2 lx). Vďaka jemnému štartu do svetla sa to deje pomaly a jemne, bez oslňovania. Súčasťou dodávky je silná lítium-železitá batéria, ktorá sľubuje dlhú životnosť a dlhú dobu horenia. Tento akčný a v zľave tovar STEINEL XSolar SOL-O HN zoženiete okrem iného tu na našich stránkach v populárnej kateogrii osvetlenie domového čísla. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za super ceny! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež viac produktov značky STEINEL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca STEINEL vás a vašich blízkych obohatí o top produkty.

Tento dizajnový produkt STEINEL XSolar SOL-O HN solárna LED lampa antracit od známeho popredného výrobcu STEINEL ľahko zaobstaráte dnes v zľave. Práve možno objednať len za 110 EUR.