ledkyausporky.sk

LED Solution RGB COB LED pásik 14W/m 24V bez krytia IP20 LS340

Tento veľmi žiadaný produkt LED Solution RGB COB LED pásik 14W/m 24V bez krytia IP20 LS340 od známeho popredného výrobcu LED Solution jednoducho zoženiete práve teraz za výpredajovú cenu! Práve teraz len za 16,49 EUR.
EAN: 8586021931537
LED Solution RGB COB LED pásik 14W/m

Popis produktu

Tieto RGB COB LED pásiky sú zaliate v luminoforu, vďaka ktorému svieti rovnomerne (zvýši sa ich vyraďovacej uhol) a zároveň pásik dokáže vytvoriť akúkoľvek farbu. Farby vznikajú miešaním červenej, zelenej a modrej.

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 14W/m RGB pásik vyprodukuje až 500lm/m. Hustota LED diód je 768ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkovej lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, to znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5m. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásika ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásky: dekoratívne osvetlenie stien, priestorov, výkladov, výstav, barov.

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Svetelný tok až 500lm/m. Vstupné napätie DC 24V. Vyžarovací uhol 120°. Výkon 14W/m. Životnosť až 50 000h. Počet LED 768 LED/m. Deliteľnosť každých 3cm. Šírka pásiku 10mm. Výška pásiku 2,5mm. Farba svetla RGB. Teplota chromatičnosti voliteľná. Záruka 3 roky. . . . . . .