Solárna LED pochodeň Tinka, 52 cm vysoká, sivá

Ľahko umiestnená LED solárna baterka Tinka s hrotom zeme Solárny LED horák Tinka sa používa všade na pozemku, kde je uzemnenie, ale nie je k... viac informácií »
Solárna LED pochodeň Tinka
Ľahko umiestnená LED solárna baterka Tinka s hrotom zeme Solárny LED horák Tinka sa používa všade na pozemku, kde je uzemnenie, ale nie je k...

Ľahko umiestnená LED solárna baterka Tinka s hrotom zeme Solárny LED horák Tinka sa používa všade na pozemku, kde je uzemnenie, ale nie je k dispozícii elektrické pripojenie. Je jednoducho zapichnutý do zeme pomocou vstavaného hrotu zeme a v noci poskytuje v tmavej záhrade všestranný sálavý svetelný prízvuk. Počas dňa sa batéria nabíja silou slnka a vďaka nahromadenej energii zaisťuje svietivosť Tinky v tmavých večerných a nočných hodinách. – Materiál: extrudovaný hliník s práškovým nástrekom (bez údržby) – Teplá biela farba svetla – stmievateľné – Stupeň krytia IP55 – 4 – 150 hodín svietenia (v závislosti na nabití batérie)
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt môžete zaobstarať ešte u nás v kategórii solárne lampy. Teraz nájdete nové produkty z našej sekcie za výpredajovú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Les Jardins dlhodobo vyrába prvotriedne výrobky

Zľavnený tovar Solárna LED pochodeň Tinka, 52 cm vysoká, sivá od spoľahlivého výrobcu Les Jardins máte možnosť nájsť aktuálne v našej ponuke za super peniaze! Aktuálne za 190 EUR.