Soklové svetlo Boston, výška 45 cm

Moderné svietidlo s bostonskou základňou v štíhlom dizajne z nehrdzavejúcej ocele Ak hľadáte harmonické akcentové osvetlenie pre vonkajší priestor,... viac informácií »
Soklové svetlo Boston
Značka: Globo
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné svietidlo s bostonskou základňou v štíhlom dizajne z nehrdzavejúcej ocele Ak hľadáte harmonické akcentové osvetlenie pre vonkajší priestor,...

Moderné svietidlo s bostonskou základňou v štíhlom dizajne z nehrdzavejúcej ocele Ak hľadáte harmonické akcentové osvetlenie pre vonkajší priestor, lampa s podstavcom Boston vás nesklame. Je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele a má typické sivé sfarbenie. V hornej časti štíhleho tela sa nachádza plastový prvok, ktorý slúži ako tienidlo a možno ho osadiť vhodnou žiarovkou. Vďaka stupňu krytia IP44 je svietidlo so základňou Boston necitlivé na striekajúcu vodu a jeho pomerne jednoduchý dizajn sa bez problémov začlení do prostredia záhrady.

Veľmi žiadaný kus Soklové svetlo Boston, výška 45 cm od kvalitnej spoločnosti Globo môžete dostať online za priaznivú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 29,90 EUR.