Soklové svetlo Candela, 35 cm, so snímačom

Základňa svietidla Candela je vyrobená z hliníka a má štýlový kubický tvar. Candela je moderná podstavcová lampa, ktorá nájde svoje ideálne... viac informácií »
Soklové svetlo Candela
Značka: Globo
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Základňa svietidla Candela je vyrobená z hliníka a má štýlový kubický tvar. Candela je moderná podstavcová lampa, ktorá nájde svoje ideálne...

Základňa svietidla Candela je vyrobená z hliníka a má štýlový kubický tvar. Candela je moderná podstavcová lampa, ktorá nájde svoje ideálne miesto na terase alebo v záhrade. Telo lampy je vyrobené z hliníka a má tvar zvislej kocky, ktorá obklopuje kompaktné tienidlo z plastu. Priehľadný plast umožňuje jasný pohľad na používaný zdroj svetla, preto sa odporúča používať žiarovkový zdroj svetla. Matná čierna farba podstavca svietidla Candela dotvára jeho pomerne nenápadný dizajn, takže Candela sa bez problémov začlení do vzhľadu vonkajšieho priestoru. Okrem toho je svietidlo chránené proti striekajúcej vode, čo je označené stupňom krytia IP44. Okrem toho je svietidlo Candela so základňou vybavené snímačom pohybu, ktorý registruje pohyb a ovláda svetlo. Technické údaje snímača pohybu – Uhol detekcie 110 – Rozsah 6 m
Super výrobok Soklové svetlo Candela, 35 cm, so snímačom možno nakúpiť bez ťažkostí tu u nás v kategórii vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz môžete získať ešte iné výrobky z tejto známej rubriky za výpredajovú cenu. U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky viac skvelých produktov značky Globo. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Soklové svetlo Candela, 35 cm, so snímačom od značky s tradíciou a dobrou povesťou Globo máte možnosť zaobstarať aktuálne so zľavou. Teraz si môžete kúpiť za 89,90 EUR.