Priemyselná nástenná lampa hnedá so zlatom nastaviteľná – Nožnice

Naše nožnice sú jedinečné nástenné svietidlá pre váš domov! Je vyrobený z ocele a má zvonka hrdzavohnedú farbu. To mu dodáva priemyselný... viac informácií »
Priemyselná nástenná lampa hnedá so zlatom nastaviteľná
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Naše nožnice sú jedinečné nástenné svietidlá pre váš domov! Je vyrobený z ocele a má zvonka hrdzavohnedú farbu. To mu dodáva priemyselný...

Naše nožnice sú jedinečné nástenné svietidlá pre váš domov! Je vyrobený z ocele a má zvonka hrdzavohnedú farbu. To mu dodáva priemyselný vzhľad, akoby vyšiel priamo z továrne. Vnútro tienidla je zlaté, čo v miestnosti vytvára efekt teplého svetla. Nožnice majú výšku 29,5 cm, dĺžku 58 cm a šírku 17,5 cm. Montážna doska má výšku 24 cm a šírku 6 cm. Rameno nožníc je dlhé, minimálne 35 cm a maximálne 58 cm. Môžete si teda vybrať, kam má svetlo svietiť! Dodáva sa s káblom s maximálnou dĺžkou 240 cm. Dokončite nožnice pekným zdrojom svetla s maximálnym výkonom 40 W, ktorý sa hodí do príslušenstva E27. Svietidlo je tiež stmievateľné pomocou externého stmievača; tak si určte svoju vlastnú atmosféru. S touto nástennou lampou Scissors sa doma rozhodnete pre priemyselný pútač očí.

Obľúbený a akčný tovar Priemyselná nástenná lampa hnedá so zlatom nastaviteľná - Nožnice od skvelého a známeho výrobcu QAZQA máte možnosť nájsť bezpečne online za super peniaze. V súčasnosti je k dispozícii za 105 EUR.