SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP67

10 m dlhý LED pás RGBW, pre vlhké prostredie Tento LED pásik sa vďaka svojej odolnosti voči dočasnému ponoreniu používa na dekoratívne ambientné... viac informácií »
SLC LED pásik RGBW 10m 144W
10 m dlhý LED pás RGBW, pre vlhké prostredie Tento LED pásik sa vďaka svojej odolnosti voči dočasnému ponoreniu používa na dekoratívne ambientné...

10 m dlhý LED pás RGBW, pre vlhké prostredie Tento LED pásik sa vďaka svojej odolnosti voči dočasnému ponoreniu používa na dekoratívne ambientné osvetlenie, a to aj v kúpeľoch a wellness centrách. Pásik ponúka teplé biele a farebné svetlo, takže je k dispozícii ideálna farba svetla pre rôzne prostredia a situácie. Lišta sa môže pred inštaláciou skrátiť a mala by sa inštalovať do profilu na optimálne chladenie. – Nastaviteľná farba svetla: teplá biela a viacfarebná – Trieda ochrany: IP67 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – 60 LED diód na meter – deliteľné po 6 LED alebo po 10 cm – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C Lacný produkt máte možnosť kúpiť jednoducho u nás v obľúbenej sekcii led svetelné pásiky. Teraz nájdete ešte ostatné výrobky v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii!

Super tovar SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP67 od skvelého výrobcu The Light Group môžete pohodlne získať v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu! V akcii od 480 EUR.