Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom – Pip

Super príjemná kombinácia, to je tento stolík a stojaca lampa Pip. Hodí sa perfektne do vašej kancelárie alebo obývacej izby. Čierna farba s... viac informácií »
Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Super príjemná kombinácia, to je tento stolík a stojaca lampa Pip. Hodí sa perfektne do vašej kancelárie alebo obývacej izby. Čierna farba s...

Super príjemná kombinácia, to je tento stolík a stojaca lampa Pip. Hodí sa perfektne do vašej kancelárie alebo obývacej izby. Čierna farba s drevenými nohami dodáva vášmu domovu moderný, hebký vzhľad. Stojatá lampa má výšku 155 cm a je dlhá 70 cm. Stolová lampa (napríklad pekná na vašom stole) je vysoká 56 cm, tienidlo má priemer 30 cm. Svietidlá sú stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky), aby vytvorili útulnú atmosféru v dome. Obe žiarovky majú veľkú objímku E27 a sú dodávané bez svetelných zdrojov, preto si ich určite objednajte. Oživte svoj domov touto podlahovou a stolovou lampou Pip!
Zľavnený produkt Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom – je na získanie priamo tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii stolove lampy! Teraz si môžete kúpiť výnimočné produkty z tejto známej sekcie za akčnú cenu. Nebojte, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac vybraných výrobkov od výrobcu QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vehlasný dodávateľ QAZQA dlhodobo predáva prvotriedny produkty Presvedčte sa!

Obľúbený a kvalitný produkt Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom - Pip od výrobcu s dlhou históriou QAZQA jednoducho zaobstaráte teraz v ponuke za úžasnú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 105 EUR.